آرشیو

 • 14/اسف/1392 - 11:46
   
  روز سه شنبه 1392/12/13 با حضور وزیر آموزش و پرورش و سردار نقدی از برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری علمی – پژوهشی فرهنگیان بسیجی تقدیر به عمل آمد.
   
 • 12/اسف/1392 - 14:21
  به گزارش روابط عمومي مركز بسيج فرهنگيان در اين نشست آقاي بطحايي توضيحاتي در مورد سابقه بسيج در بر طرف كردن مشكلات و پتانسيل آن در برون رفت از مخاطرات و رشد و تعالي جامعه اسلامي بيان كرد ، همچنين وي به  اهميت آموزش وپرورش و جايگاه معلمان و كلاس هاي امروز در ترسيم مختصات جامعه فردا پرداخته و لزوم ايمان قلبي به اين موضوع را مورد تاكيد قرار داد و ابراز اميدواري كرد كه در اين جلسه امكان هم راستا شدن بيش از پيش اهداف بسيج با اهداف تعليم وتربيت در آموزش و پرورش بوجود آيد.
 • 7/اسف/1392 - 07:07
  در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز 92/12/5 در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.
  حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای این جلسه، از اهتمام ویژه روسای قوا در صدور دستور العمل های اجرایی برای پیگیری و تدوین هر چه سریعتر نقشه راه اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، قدردانی کردند و گفتند: سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، سیاست هایی جامع و فراگیر است که باید در اجرا نیز با همین جامعیت و فراگیری، تحقق یابد. 
 • 23/بهم/1392 - 13:50
  به گزارش خبرنگار پايگاه بسيج شهيد مصطفي بناء‌ ، حضور آگاهانه و حماسي مردم موجب نااميدي دشمن شد. تصاويري كه همكاران بسيجي پايگاه از لحظات ناب حضور مردم در راهپيمايي، به يادگار گرفتند در سايت مركز بسيج فرهنگيان درج شده است
 • 20/بهم/1392 - 09:28
  حضرت آيت الله خامنه ای با تأکيد بر اين که «راز ماندگاری» نظام جمهوری اسلامی ايران بر ريل انقلاب و خطوط اصلی امام، «صراحت در اعلام مبانی و مواضع» بوده است، گفتند: به هیچ وجه نبايد اين صراحت و شفافيت را دربرابر دوستان و دشمنان ملت ايران از دست داد و مواضع جمهوری اسلامی ايران بايد شفاف و صريح بيان شود.
  ايشن تأکيدکردند: «تاکتيك هاو شيوه هاي كار» را مي توان تغييرداد اما «اصول و مبانی» بايد مستحکم باقی بمانند و همين موضوع رازاستحکام و پيشرفت کشور است.
 • 14/دى/1392 - 09:07
  کلاس عاشقی امام راحل «قدس‌الله نفس الزکیه» همواره شاگردانی را به خود دید که امروز وقتی به سیره شخصیتی آنها می‌نگریم، نفس‌های تأثیرگذار پیر جماران را درمی‌یابیم که چه حُرهایی را تقدیم محضر ملکوتی رب‌الأرباب کرد.
  پای خاطرات «محمد رعیتی» از رزمندگان لشکر ویژه ۲۵ کربلا نشستیم که تقدیم مخاطبان ارجمند می‌کنیم. ***
 • 7/دى/1392 - 16:20
  اثري از : علي عبدي؛ كارشناس ارشد انديشه سياسي
  راهبرد نفي شاخص ولايت فقيه، سياست كلي نظام سلطه در 33 سال گذشته براي حذف اين اصل اعتقادي ـ فقهي شيعه بوده است كه همواره با تاكتيك هايي همچون: مشروعيت زدايي از اصل نظريه ي ولايت فقيه، مقبوليت زدايي از شخصيت حقوقي، اعتبارزدايي از شخصيت حقيقي و اعتمادزدايي از ولي فقيه، پيگيري شده است.
 • 7/دى/1392 - 07:16
  جنگ نرم به دلیل پیچیدگی و اتکا به قدرت نرم از ویژگی های بسیار زیاد و متنوع برخوردار است که به مهمترین آنها دراین نوشتار اشاره می شود.
  ویژگی های جنگ نرم :جنگ نرم به دلیل پیچیدگی و اتکا به قدرت نرم از ویژگی های بسیار زیاد و متنوع برخوردار است که مهمترین آنها عبارتند از:
  ۱- جنگ نرم در پی تغییر قالب های ماهوی جامعه و ساختار سیاسی است.
 • 7/دى/1392 - 07:09
  حماسه ماندگار نهم دی بدون شک بی‌نظیرترین حرکت مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران بود که فصلی جدید از بصیرت، هوشیاری، دشمن‌شناسی و غیرت دینی و انقلابی در صحیفه تاریخ مبارزات مردم مسلمان ایران رقم زد و روز نهم دی ماه 1388 را به واسطه حرکت عظیم، حیرت‌انگیز و فوق‌العاده مردم، در تاریخ ماندگار کرد.
 • 7/دى/1392 - 06:52
  علی‌اکبر پرورش، از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و کانون مبارزان انقلاب در اصفهان و وزیر سابق آموزش و پرورش در روز جمعه 92/10/06دربیمارستان شهید صدوقی اصفهان به ملکوت اعلی پیوست .
  وی از چند ماه پیش با بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد.
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت آقای سید علی اکبر پرورش را تسلیت گفتند.
  متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:
  بسم الله الرّحمن الرّحیم

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری